HAKKIMIZDA

Hukukçu olmak, uyuşmazlıkların çözümünde birden fazla ve birbirinden farklı bakış açısına sahip olmayı, insanları dikkatlice dinlemeyi, her insanı ve her hukuki problemi önemsemeyi süratli bir şekilde hukuki problemlerin çözülmesini gerektirir. Bununla birlikte sadece hukuki bilginin tek başına yeterli olması mümkün değildir.  Mevcut bilgi birikimi ile bu birikimi doğru ve zamanında kullanılması da çok önemlidir.  

Ankara’da bulunan Gümüş Hukuk Bürosu avukatlık mesleğinin gerektirdiği dürüstlük ve güven çerçevesinde müvekkillerine  Türkiye'nin tüm illerinde (İstanbul, İzmir, Adana, Mersin , Konya, Şanlı Urfa , Diyarbakır, Van, Ordu , Giresun, Trabzon, Rize, Kocaeli , Kırıkkale) hukuki destek hizmeti vermektedir. Hukuki bilginin, uzman yardımının önemini ve değerini bilen Hukuk Büromuz vatandaşlarımıza yaşadıkları problemin daha başlangıcında gerekli yönlendirmeleri yapmakta ve hak kayıplarının önüne geçmek adına gerekli bilgilendirmeleri yapmaktadır. Bilhassa hukuki problemlerin çözümüne yönelik mülahazaların üretilmesi sırasında en önemli düsturun adil ve hızlı yargılanma olduğunu   dimağımızdan çıkarmadan  ve gecikmiş adalet, adalet olmadığını her zaman ifade eden büromuz; uyuşmazlıkları sadece dava açma yoluyla değil, sulh ve uzlaşma gibi yöntemleri de deneyerek çözüme ulaştırmayı da amaçlamaktadır.

Gümüş Hukuk Bürosu müvekkiller için bir bilgi sistemi oluşturmuş olup gerektiğinde müvekkillerimiz üyelik bilgilerini doldurup bir şifre atayarak büromuz bilgi işlem sorumlusunun onayından sonra dosyası hakkında özet bilgilere buradan ulaşabilmektedir. Böylelikle hukuk sistemi kanunlar hakkında bilgi sahibi olmayan vatandaşlarımızın mağdur olmadan problemlerinin çözümü konusunda nasıl bir yol izlendiğini görmelerini ve bilgi sahibi olmalarını hedeflemekteyiz.  Zira karmaşık yüzlerce bürokratik işlemle dolu yargılama sürecinin karmaşık işlemlerini özet ve şeffaf biçimde sergilemenin insanların kafasındaki soru işaretlerini giderdiğine şüphe yoktur. Büromuz müvekkillerine kaliteli hizmet sunabilmek ve değişen durumlara derhal uyum sağlayabilmek için ihtiyaç duyulan tüm konularda uzman kişi ve kurumlarla işbirliği içinde çalışmaktadır.

İnternet sayfamızda yer alan bilgiler özet bilgiler olup daha detaylı bilgiler olaya göre değişecektir.Bu internet sitesinin tüm içeriği 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserlerinin Korunması Hakkında Kanun uyarınca eser niteliğinde olup, Hukuk büromuzun yetkilileri tarafından yazılı onay verilmedikçe çoğaltılamaz ve kullanılamaz; yine Büromuzun yetkilileri tarafından yazılı bir izin alınmadığı sürece işbu siteye link verilemez, sitenin reklamı yapılamaz.

Saygılarımızla